Liitmoodulid

Liitmoodulid
Oleme välja töötanud moodulvaheseina süsteemi, kuhu on seinaelementide paigalduse ajal võimalik sisse viia kaablid jt. läbiviigud, või näiteks viirvalguse (LED). Elementide mõõtmed saab kohandada sobivaks. Moodulid liidetakse omavahel kokku 12mm vineerist ribadega (vineeri asemel võib kasutada ka muud 12mm materjali), mis omakorda ühendatakse lakke ja põrandasse metallist nurkprofiiliga. Moodulid võib omavahel kokku kruvida, liimida, kinnitada kahepoolse teibiga. Seinasüsteemi paksus on 88mm, koosneb kahest kipsikihist, mille sees on soojustuseks ja heliisolatsiooniks vill. Näidisseina tehniline joonis
Liitmoodulid
Lihtne ruum
Sirged elemendid
Moodulseina põhiosa moodustavad sirged elemendid: täisseina kõrgused paneelid ja osalise kõrgusega paneelid (avade või horisontaalprofiilide peal ja all). Paneele tehakse nii ühes tükis (sis. küljesoon karkassile), kui ka kahes osas, millest esimene kruvitakse või liimitakse ühelt poolt karkassile, ja teine osa hiljem teiselt poolt.
Sirge-LM-sein
Sirge-LM-sein
Sirge-LM-sein
Otsad ja lengid
Seinaelemendid, mida kasutatakse seinte liitumiste, nurkade ja lengide kinnituseks. Nendes kasutatakse seinasisest ristpaigutusega karkassi (12mm vineer vms. materjal), mis annavad seinale täiendava jäikuse ning võimaldavad tugevalt siduda mitmesuguseid raame (ukse- ja aknalengid, seinte liitekohad vms).
Nurgad-lengid
Nurgad-lengid 2
Nurgad-lengid 3
Rennid ja katted
Seinasiseste läbiviikude ja valgustuse paigaldamiseks on otstarbekas kasutada nn. poolmooduleid, mida alguses kinnitatakse ühelt poolt karkassile ja seejärel, peale vajalike tööde tegemist, kaetakse teiselt poolt sarnase elemendiga. Poolmoodulid võivad paikneda nii horisontaalselt, kui ka vertikaalselt. LED-moodulis on arvestatud nii alumiiniumliistu, kui ka seinasisese trafo mõõtmetega.
Rennid-katted
Rennid-katted 2
Rennid-katted 3
Tellimisvorm => ankeet