Dekoor

Oleme välja töötanud ruumi akustika parandamiseks terve rea tooteid – helineelamise paneelid, helipeeglid, bassilõks. Neid omavahel kombineerides väheneb oluliselt ruumisisene kaja ja mõjule pääseb soovitud heli.
Neelajad kabiinis
Helipeegel
Bassilõks
Meie eriline tähelepanu kuulub ka lagedele, mis tavapäraselt on koht, millele kujunduses suuremat tähelepanu ei pöörata. Soovime seda muuta oma põnevate lahendustega.
LED sõõr
Astmeline lainelagi
Omavalitud pildist või fotost saab luua tuttavad kontuurid. Tööpink lõikab kontuuri plaatmaterjalist välja. Kontuurelemendid värvitakse üle või joonistatakse vastavalt oma maitsele. Kontuuride moodustavad seintele reljeefse tasapinna. Kontuurid võivad olla nii läbi plaadi, kui ka süvendatud plaadi pinnale. Erinevate kontuuride kasutamine annab kujutisele meeldiva sügavuse.
Emajõe sein
Emajõgi
Nii, nagu paberist saab paberist erinevaid kujundeid lõigata, saame oma töökojas sama teha kipsplaadiga. Hulktahukate abil saab seinad laed teha mustriliseks ja mängulisemaks.
Rombid
Kuusnurk numbritega
Tasapinnad 5-tahukatest
Interjööri meeleolukamaks muutmise üks nippe on mängida seina ja lae üleminekuservadega. Kaarega karnisiide lisamine muudab ruumilist mõju kõrgemaks või laiemaks. Karniisi muudab efektsemaks valgustuse lisamine.
Laekaar
Elise laeservas
b-karniisid toas
Toodame vormikipsist seinaplaate, mis annavad seintele uue ilme. Kipsreljeefide graatsilised kontuurid on mõjusa sügavusega. Plaadid koosnevad loodussõbralikest materjalidest – looduslik kips ja puhas vesi. Paigaldamine on kiire ja tulemuseks on nägus seinapind aastateks.
Muhu
Ruhnu
Mohni