Moodulid

Mikroruum
Lugemisnurk, VR ruum, riietuskabiin, mikrotöötuba, kõne- ja õppestuudio … Mikroniššide nimekirja saab jätkata pikalt. Niššinurkade väikese raadiusega kaarte ehituseks pakume kitsaid (kuni 600mm laiuseid) kipsist plaate. Soovi korral, pakume niššile ka täislahenduse – põrand, seinad ja laed.
Mikroruum
Mikroruumid
Mikroruumid
Karkassivaba kipsiplaadist paneel. 38mm paksune tahvel koosneb kahest kipsikihist, mille vahel on puitkiudplaat. Ehituse hõlbustamiseks on 1.2m pikkuseid paneele mugav transportida, lõigata ja kinnitada. Paneeli sisse saab vajadusel paigaldada vineerplaate, et hiljem oleks mugav seinale esemeid kinnitada. Seinapaneelid on sobivad kitsastesse ruumidesse (saun, dušširuum, WC, panipaik jne) ja neid saab hiljem töödelda nt. hüdrotõkkega ning katta plaatide või teiste kattematerjalidega.
Burgerid tootmises
Burgerid liimimises
Burgeritega dušširuum
Ilma karkassita kipsiplaadist seinaelemendid. Karkassiga võrväärse tugevuse annavad 4 kipsplaadi nurka – 2 kummalgi küljel. Mooduli sisemus on täidetud villaga. Mooduli külgedel on liitekohad omavahel kokku ühendamiseks. Mooduli sees, alumises ja ülemises servas, on vineer. See võimaldab moodulite paiknemise fikseerida pikki lage ja põrandat kulgeva profiili külge. Lihtmooduleid toodame kolmes paksuses – 38mm, 46mm ja 76mm (isolatsiooni paksus vastavalt 12mm, 20mm ja 50mm). Õhemaid lihtmooduleid saab paigaldada kahes paralleelses rivis, mille vahele jäetakse ruum kommunikatsioonide tarbeks.76mm lihtmooduli tehniline joonis ja õhukese, 46mm lihtmooduli tehniline joonis
Töökoda lihtmoodulitest
46mm sein 3
Moodulseina elemendid, mille servades on vineerkarkass. Moodulid ühendatakse omavahel kas liimi või kruvidega. Ühenduskohtades on topeltkarkass (kummagi mooduli servas üks 12mm vineerist riba). Moodulid võib ära värvida enne paigaldamist. Seina alumise ja ülemise serva saab paigaldada alumiiniumist U-pofiili, mille sisse paigaldatakse moodulid. Kokkuvõttes saadakse kiiresti paigaldatav ja väga tugev sein, millel on tavalise kipsseina füüsikalised omadused. Mooduleid valmistatakse erineva kujuga – sirged, nurgad, kaared ja liitekohad. Nurgamoodulite tehniline joonis
Parem nurgamoodul
Nurga vahemoodul
Vasem nurgamoodul
Metallist karkassiga kipsiplaadist moodulid. Mooduli sisemus on täidetud villaga. Mooduli külgedel on pikkisooned vineerliistuga omavahel ühendamiseks. Soone sees on helikindel tihend. Mooduli sees, üla- ja alaservas on jäigastav vineer. See võimaldab mooduleid tihedalt joondada ja kruvida alumiiniumist profiili külge. Soonmooduleid toodame eri paksusega sõltuvalt helile ja soojustusele esitatavatest nõuetest.
2x48mm sein 1
2x48mm sein 2
121mm sein
Tellimisvorm => ankeet